coe_logo
  

 

 

Lajmet e fundit  


  2014-04-16 15:05:00 Thirrje pėr shprehje interesi

Për më shumë lexoni variantin anglisht të ...  2014-04-16 06:09:00 Thirrje pėr shprehje interesi

Për më shumë lexoni variantin anglisht të ... [lexo me shume]


  2014-04-09 04:22:00 Call for Expression of Interest for a position of Long-Term Expert

Programme: “Strengthening Local Government Structures and Cooperation of Local Elected Representatives in Albania”, funded by the Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC)

Position title: Long Term Local Expert on the issues of human resources management and local self-government reform.

Duty station: ... [lexo me shume]


  2014-04-04 10:02:00
Ky njoftim është i disponueshëm vetëm në varintin anglisht të ... [lexo me shume]


  2014-04-01 12:17:00 Marrėveshje e re bashkėpunimi ndėrmjet Komisionit Evropian dhe Kėshillit tė Evropės pėr tė drejtat e njeriut, demokracinė dhe shtetin e sė drejtės

Bruksel, 01/04/2014 - Bashkimi Evropian dhe Këshilli i Evropës kanë nënshkruan sot një "Deklaratë Qëllimi" duke vendosur kështu një kuadër të ri për bashkëpunim në Vendet e Zgjerimit të BE-së dhe Rajonet Fqinje për periudhën 2014-2020.
[lexo me shume]


  2014-04-01 10:15:00 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, Kėshilli i Evropės dhe Prezenca e OSBE-sė nė Shqipėri organizojnė tryezė pėr trajnimin e komisionerėve zgjedhorė

TIRANE, 31 mars 2014 – Përfaqësues të partive politike, ekspertë të zgjedhjeve, përfaqësues të shoqërisë civile dhe policisë ranë dakord sot të zhvillojnë më tej mundësinë e krijimit të një qendre trajnimi zgjedhor në Shqipëri. Në ... [lexo me shume]


  2014-03-18 13:17:00

MUAJI NDËRKOMBËTAR I GRUAS
MARS 2014
MESAZH I PËRBASHKËT


Gjatë Muajit Ndërkombëtar të Gruas, ne, si përfaqësues të komunitetit ndërkombëtar në Shqipëri dhe si anëtarë ... [lexo me shume]


 
   © CoE Information Office, Tirana 2004 | Graphics and Programming by CPR Production   top